Gemeente- en OCMW raad

De gemeenteraad in Ham telt 21 leden. Sinds 1 januari 2019 werden de gemeente- en OCMW raad samengevoegd. 

De meerderheid wordt gevormd door de CD&V met 8 zetels en Open VLD met 6 zetels. 
De oppositie bestaat uit de N-VA, sp.a en Vlaams Belang met elk 2 zetels en GROEN met 1 zetel.

De gemeenteraad vergadert elke eerste donderdag van de maand om 20.00 uur in de raadzaal van het gemeentehuis.

Burgemeester: Dirk De Vis - 0495 24 53 14 - burgemeester@ham.be
1ste schepen: Robert Vandezande - 0496 60 71 98 - robert.vandezande@ham.be
2de schepen: Patrick Bosmans - 0478 24 68 59 - patrick.bosmans@ham.be
3de schepen: Marc Heselmans - 0494 56 14 45 - marc.heselmans@ham.be 
4de schepen: Nico Engelen - 0495 60 73 26 - nico.engelen@ham.be 
5de schepen: Stefanie Engelen - 0472 51 76 99 - stefanie.engelen@ham.be 

Samenstelling